Forum Forum SP 17 w Częstochowie Strona Główna Forum SP 17 w Częstochowie
Nasze Forum dyskusyjne

Czy zagląda tu jakiś nauczyciel?

Marcin Bocian

Dołączył: 26 Gru 2007

Skąd: Powstańców śl.

PostWysłany: Czw 0:13, 27 Gru 2007    Temat postu: Czy zagląda tu jakiś nauczyciel?

Witam nauczycieli no i uczniów Wink

Nazywam się Marcin Bocian, chodziłem do 17 do klasy "B" w latach 1995-2001. Obecnie sobie studiuję na AJD.
Jakiś czas temu znalazłem stronę w w w. nasza-klasa. p l a później trafiłem tutaj.
Piszę bo zastanawia mnie to, czy nauczyciele odwiedzają to forum. Chętnie bym sobie pogawędził z profesorami z lat dzieciństwa Wink
Pamiętam moją wychowawczynię (chyba przez rok lub dwa lata bo dosyć często się zmieniały) Panią Profesor Adamus która miała do naszej klasy anielską cierpliwość i najlepiej mi utkwiła w pamięci. Nie wiem czy jeszcze naucza w 17.
Bardzo dobrze pamiętam też Panią Profesor Warzychę. Na Pani lekcjach było super Wink
Matematykę miałem z niezapomnianą Panią Profesor Skalską. To dzięki Pani coś z matematyki wyniosłem ale dalej jest to moja kula u nogi.
Język Polski z Panią Profesor Staniek. Dużo się nauczyłem i choć teraz nie mam już Polskiego na studiach to bardzo miło go wspominam.
Pani Profesor Benduch od Biologii. Pani lekcje to majsersztyk. Pamiętam jak hodowałem pantofelka na szafie w słoiku i dostałem ocenę 5 He he.
Fizyka i Pani Profesor Lisiecka. Dosyć słabo pamiętam te lekcje chyba z tego powodu że dość krótko je mieliśmy. Jedyne co mi się przypomina to to że jeden chłopak z naszej klasy (bodajże Tomek Żaczek) zamiast Alkapone powiedział Ponyalka i przez jakiś czas tak go Pani nazywała Wink.
Wychowanie Fizyczne z Panem Profesorem Jakubowskim. Piłka nożna... to były czasy... i ta pęknięta ręka od wywrotki na kochanym betonowym boisku Wink.
Informatyka z Panem Profesorem Śpiewakiem i granie w Deluxe Ski Jump które i tak się przycinało na tych rzęchach z procesorem 100 mHz he he.
Był też Śpiew lub Muzyka (nie pamiętam jak się nazywał ten przedmiot ani profesor). Cała klasa grała na fletach, jakieś kolędy i inne takie trudne rzeczy. Ja jedyne co nauczyłem się grać to były "kurki trzy" i dalej to potrafię!
O i jeszcze Plastyka z Panią Profesor Ryś i to bazgranie pędzlem po kartce by z żółtego i niebieskiego otrzymać zielony kolor Smile .

Pozdrawiam moich nauczycieli! Wtedy myślałem że ta szkoła to więzienie ale teraz jak wspominam tamte czasy to wydaje mi się że podstawówka nr 17 jest super Wink

karolina130

Dołączył: 09 Gru 2005

Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 15:32, 03 Sty 2008    Temat postu:

Pani Adamus jeszcze rok temu uczyła moją klasę tylko, teraz gdy nasza klasa odeszła, raczej ta pani nie uczy Wink A uczyła nas przyrody.
Pani Benduch nadal uczy, także przyrody, wszystkie klasy (tak mi się wydaje). Pani Lisiecka, którą bardzo miło wspominam uczy matematyki Wink Pan Jakubowski uczył mnie przez jakiś czas, ale nasza klasa miała chyba 4 wuefistów Wink (byliśmy podzieleni na grupy dziewczyny-chłopcy, a co roku tak wypadało że albo ktoś odchodził, albo było zastępstwo i był inny nauczyciel)
Pan Śpiewak nadal uczy informatyki. Na jego lekcjach zawsze było wesoło Wink

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum SP 17 w Częstochowie Strona Główna -> Nasza Szkoła Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: